“Дистанційне навчання”

Шановні здобувачі та замовники освіти в гімназії № 323

Надаємо інформацію щодо організації навчання учнів під час призупинення освітнього процесу на виконання листа Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради (Київської державної адміністрації) від 11.03.2020 № 063-1540 «Про організацію навчання в закладах загальної середньої освіти у період призупинення освітнього процесу».
Під час призупинення освітнього процесу у закладі навчання не припиняється. Виконання навчальних планів та освітніх програм буде здійснюватися шляхом використання різних форм дистанційного навчання, а саме:

 1. Індивідуальна форма навчання через апаратно-контрольну систему, електронний щоденник, із рекомендацією використання відповідних інтернет-ресурсів (відео-уроки, презентації по темам);
 2. Асинхронне навчання через: email, листування вчителя і учнів через мережу Internet (вайбер, електронна пошта, куди учні присилають виконані завдання та ставлять запитання вчителю);
 3. Навчання на платформах соціальних мереж;
 4. Участь у вебінарах для педагогів та учнів «Організація дистанційного навчання закладом освіти», «Як навчатися дистанційно. Відкриті ресурси».
  Інформація про електронні освітні ресурси для учнів розміщена на сайті Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка ippo.kubg.edu.ua та на сайті «Столичний цент відкритої освіти» vo.ippo.kubg.edu.ua.
  16 березня телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде
  відведено для проведення телеурків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів для учнів 9,11 класів. Слідкуйте за програмою. Для учнів 5-9 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua розміщено уроки з курсу інформатики .
  На нашому сайті 323.kiev.ua в папці «Дистанційне навчання» буде розміщено електронні ресурси вчителів гімназії.

Директор Алла ЖУКОВА