Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

Перший день осені завжди особливий, адже попереду безцінний період – час навчання.  А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя.

         1 вересня – День знань. Я сердечно вітаю вас з початком нового навчального року.

         В цьому році ми починаємо навчальний рік в незвичайному режимі. В умовах жорстких карантинних заходів опинився увесь світ, у тому числі й система освіти. Масове навчання у системі соціального обмеження є неприродним, ми звикли спілкуватися вербально і невербально, бачити очі та обличчя наших вихованців.

         Але нові умови надали можливість кожному з нас виявити свою організованість, працьовитість, вміння працювати в команді.

         Дякую всім батькам за те, що надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів, ви стали нашими союзниками, налагодили дітям  дистанційне навчання, підтримували нас педагогів. Без вашої підтримки та допомоги ми б не впоралися. Радіємо з того, що ви завжди допомагали і, я сподіваюсь надалі будите допомагати своїм дітям та педагогам. Хочу запевнити вас, що залишаємось вашими партнерами та з нетерпінням очікуємо наших вихованців.

         1 вересня вперше сядуть за парти в новому навчальному році і помандрують країною знань  1300 – маленьких киян, 112 першокласників.

         Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший підручник, перша вчителька. Бажаю першокласникам бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

         Для учнів 5-х класів це теж нова сторінка шкільного життя. Вони переходять до гімназії Тож успіхів вам на новому життєвому шляху.

         Для одинадцятикласників це свято знань останнє.   Цьогорічний перший дзвоник повідомить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченою за всі шкільні роки багажу знань вистачило упродовж життя.

         Бажаю вам стати ще кращими, сильнішими та успішними людьми. Від вашої небайдужої життєвої  позиції великою мірою залежить майбутнє нашої країни.

         Вірним другом  і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання є педагог.

         Шановні вчителі! Зичу вам натхнення, творчої наснаги й нових здобутків на педагогічній ниві. Здоров’я вам, тепла й любові.

         Зі святом вас! З повагою директор гімназії                       Алла ЖУКОВА        

2020/2021 Навчальний рік ми  починаємо за змішаною моделлю навчання. Вся інформація відносно особливостей навчального року буде розміщена на нашому сайті