Дорогі учні. Шановні вчителі, батьки!

         Перший день осені завжди особливий, адже попереду безцінний період – час навчання.  А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя.

         1 вересня – День знань. Я сердечно вітаю вас з початком нового навчального року.

Це день великих надій і очікувань. Кожна українська родина намагається дати своїй дитині якісну освіту, яка дасть змогу їй само вдосконалитися у сучасному світи, бути корисною своїй країні.

           Педагогічний колектив гімназії усвідомлює завдання, які ставить перед нами життя та держава, готовий розв’язувати їх.

         Дякую всім батькам за те, що надзвичайних умовах війни, ви стали нашими союзниками, налагодили дітям  дистанційне навчання, підтримували нас педагогів. Без вашої підтримки та допомоги ми б не впоралися.  Радіємо з того, що ви завжди допомагали і, я сподіваюсь надалі будите допомагати своїм дітям та педагогам. Хочу запевнити вас, що залишаємось вашими партнерами та з нетерпінням очікуємо наших вихованців.

         1 вересня вперше сядуть за парти і помандрують країною знань – 100 першокласників,  маленьких киян.          Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший підручник, перша вчителька. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

         Для учнів 5-х класів це теж нова сторінка шкільного життя. Вони переходять до гімназії та продовжують навчання за програмою НУШ.  Тож успіхів вам на новому життєвому шляху.

         Для одинадцятикласників це свято знань останнє.   Цьогорічний перший дзвоник повідомить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопичених за всі шкільні роки багажу знань вистачило упродовж життя. Бажаю вам стати ще кращими, сильнішими та успішними людьми. Від вашої небайдужої життєвої  позиції великою мірою залежить майбутнє нашої країни.

         Вірним другом  і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання є педагог. Шановні вчителі! Зичу вам натхнення, творчої наснаги й нових здобутків на педагогічній ниві. Здоров’я вам, тепла й любові.

         Зі святом вас!

Навчальний рік ми  починаємо в режимі онлайн. Вся інформація буде розміщена на нашому сайті