Участь у регіональній конференції Модель ООН. Київ2018

В рамках міжнародної Програми «Дитяча  дипломатія та діалог культур» команда гімназії 23-24 березня 2018 р. брала участь у ІХ всеукраїнській регіональній конференції старшокласників «Модель ООН. Київ-2018», яка була присвячена 20-річчю Моделі ООН в Україні. Темою конференції було гасло: «Майбутнє, якого прагнемо ми: мир, справедливість і сильні інститути».

Конференцію проведено в Дипломатичній академії України (23 березня) та в Київському ліцеї бізнесу (24 березня). В проекті брали участь 26 шкіл, гімназій та ліцеїв з Києва, Ірпіня, Кривого Рогу, Луганської області.

Команда нашої гімназії представляла Королівство Норвегії. До складу команди входили учениці 10-Б (класний керівник: Кравченко Т.Б.): Чхан Катерина, Тернавська Валерія, Васніцька Софія, Бузурна Катерина, Ткаченко Валерія. Керівником команди була вчитель англійської мови Гоц Ганна Іванівна.

Конференція проходила у формі рольової гри. Проявляючи свої початкові навички у веденні дипломатичних дебатів, кожен учасник презентував певну позицію: генерального секретаря, голови комітету, посла країни тощо. Учні отримали задоволення від конференції, відчувши себе справжніми дипломатами.

Члени команди нашої гімназії отримали сертифікати від організаторів Проекту «Модель ООН. Київ-2018».