Позакласна робота

Графік

 гуртків та проектних програм, створених за рахунок годин гурткової роботи  на І семестр 2018-2019 н. р.

Назва гуртка Кількість   годин на тиждень/  графік роботиП.І.Б. керівника (його основна посада)
 Проект «Сучасний світ очами першокласника»1 год.П’ятниця 13.30-14.15Задворна Людмила Віталіївна/каб. № 108/
 Проект «Сучасний світ очами першокласника»1 год.П’ятниця 13.30-14.15Божко Тетяна Петрівна/каб. № 203/
 Проект «Сучасний світ очами першокласника»1 год.Четвер 12.30-13.15Заржицька Наталія Василівна/каб. № 201/
 Проект «Сучасний світ очами першокласника»1 год.Четвер 12.30-13.15Снітко Оксана Павлівна/каб. № 212/
 Проект «Культурна спадщина» /5-11 класи/2 год.П’ятниця 15.15-17.00Жилінська Ольга Василівна, вчитель української мови/каб. № 335/
 «Літературна майстерність» /5-11 класи/2 год.П’ятниця 14.30-16.00Бондаренко Ірина Іванівна, вчитель української мови/Каб. № 307/
 «Європейський клуб»/5-11 класи/2 годПонеділок 14.30-16.00Бабчинецька Жанна Василівна, вчитель англійської мови
 Оригамі «Веселі майстри»/1-4 класи/2 год. п’ятниця 15.15-16.50Колодій Валентина Михайлівна                                    /вихователь ГПД/ Каб 109
 Київський вальс/5-11 класи/3 год.вівторок 15.15-16.00четвер  15.15-16.00п’ятниця 15.15-16.00Гайдайчук  Віктор Анатолійович                (керівник гуртка)/Актова зала/
 Вокально-хорова студія «Веселі нотки»/1-4 класи/5 год.Середа 12.30-15.30Четвер 12.30-15.30Тодорова Ліляна Дмитрівна                 (вчитель музики) /Актова зала/
 Гурток з обслуговуючої праці «Український оберіг»/5-11 класи/2 год.Вівторок 13.30-15-10Швець Тетяна Вікторівна (вчитель обслуговуючої праці) /майстерні/
 Гурток з образотворчого мистецтва/5-11 класи/3 год.Вівторок 15.30-16.15П’ятниця 15.30-17.00Калініна Наталія  В’ячеславівна(вчитель образотворчого мистецтва)/Каб № 127/

                                    Заступник директора з виховної роботи                                                        Негуляй С. В.

Графік

 гімназійних творчих об’єднань  на І семестр 2018-2019 н. р.

Назва шкільного об’єднанняГрафік роботиП.І.Б. педагогічного керівника (його основна посада)
 Проект «Дитяча дипломатія»Вівторок 15.00-16.30Липа Ванда Адольфівна(вчитель англійської мови) каб. № 334
 Проектні програми 1-4 класиЗгідно окремого графікуКерівники проектів
 Наукове товариство «Країна знань»Середа 15.15-17.00Сайног Надія Олександрівна                  (вчитель історії) каб. № 131
 Проект «Здоровий спосіб життя»Четвер 15.15-16.00П’ятниця 15.15-16.00Саляк Людмила Юріївна/вчитель біології/ каб. 121
 Клуб «Вихідного дня»Згідно окремого графікуКласні керівники
 Учнівське самоврядуванняВівторок 15.15-17.15Тарасенко Віта Іванівна(педагог-організатор) каб № 215

Заступник директора з виховної роботи                                 Негуляй С. В.

Графік   додаткових платних послуг,

 які надаються закладом за рівнем «позашкільна освіта» на І семестр 2018-2019 н. р.

№ з/пНазва гуртка, спортивної секції,  творчого об’єднання, студії тощоКількість годин на тиждень/Графік роботиП.І.П. керівника(його основна посада)
  Сучасна хореографія0,5вівторок 16.30-20.00четвер 16.30-20.00субота 10.30-12.30 Альошина  Катерина Алімівна    /керівник гуртка/     /мала спортивна зала/         
  Аква-аеробіка  вакансія/керівник гуртка/ Басейн                      
 Великий теніс 1понеділок -15.30-20.00вівторок -18.30-20.30середа-15.30-20.00 четвер -17.30-20.00п’ятниця -15.30-20.00субота 09.00-10.00Хантіль Вікторія Вікторівна/керівник гуртка/Спортивна зала
 Шахи /1-4 класи/  Вівторок 14.30-16.30 Четвер 14.30 – 16.30Барановський Сергій Павлович/керівник гуртка/Каб. № 207
 Плавання0,25вівторок 16-00-19.00субота 10.00-14.30Радченко Віктор Миколайович/інструктор з плавання/
 Плавання0,25четвер 16.00-19.30Субота 10.00-13.00Шевчик Тетяна Анатолівна/інструктор з плавання/
 Плавання0,5Понеділок 16.00-19.00Вівторок 16.00-19.00Четвер 16.00-19.00П’ятниця 16.00-19.00Субота 10.00-13.00Шнурок Євген Володимирович/інструктор з плавання/
 Плавання0,25понеділок 16.00-18.30середа 16.00-18.30п’ятниця 16.00-18.30Бондарчук Максим   Євгенович/інструктор з плавання/
 Плавання1понеділок 16.00-20.30вівторок 16.00-20.30середа 16.00-20.30четвер 16.00-20.30п’ятниця 16.00-20.30субота 10.00-17.30Лапін Дмитро Олександрович/інструктор з плавання/

                                     Заступник директора з виховної роботи                                 Негуляй С. В.

Графік

 спортивних секцій,  створених ДЮСШ комунальної власності, відповідно до укладених угод між ЗНЗ та ДЮСШ

№ з/пНазва спортивної секціїКількість годин на тиждень/Графік роботиП.І.П. тренера
1.Карате2007-2009                р. н.ДЮСШ «Дарниця» Понеділок 16.00-20.30Середа16.00-22.00П’ятниця 16.00-20.30Неділя 12.00-15.00 Гудима Павло Володимирович/спортивна зала/

Заступник директора з виховної роботи                                 Негуляй С. В.

Графік додаткових платних послуг,  які надаються закладом за рівнем «позашкільна освіта» на І семестр 2017-2018 н. р.

№ з/пНазва гуртка, спортивної секції,  творчого об’єднання, студії тощоКількість годин на тиждень/Графік роботиП.І.П. керівника(його основна посада)
   Сучасна хореографія Понеділок – 16.30-20.00Середа – 16.30-20.00П’ятниця – 15.00-17.00Астаф’єва Ірина Валеріївна   /керівник гуртка/ зал хореографіі, каб. 122 
  Класична хореографія Понеділок  – 15.00-16.00вівторок –  15.30-19.00 середа – 15.00-16.00 четвер –  15.30-19.00        Волгіна М.А.         /керівник гуртка/   зал хореографіі, каб. 122  
  Сучасна хореографія вівторок 16.00-19.30четвер 16.00-19.30субота 10.00-12.00 Альошина  Катерина Алімівна    /керівник гуртка/     /мала спортивна зала/         
  Аква-аеробіка вівторок -20.00-21.30четвер -20.00-21.30субота – 10.00-11.30Цимейко Галина Олегівни/керівник гуртка/ Басейн                      
 Карате понеділок -15.30-21.30середа-15.30-21.30 п’ятниця -15.30-21.30Сальников Анатолій Сергійович/керівник гуртка/Спортивна зала
 Великий теніс  понеділок -15.30-20.00вівторок -18.30-20.30середа-15.30-20.00 четвер -17.30-20.00п’ятниця -15.30-20.00Хантіль Вікторія Вікторівна/керівник гуртка/
 Плавання Понеділок 16.00-17.00Середа 19.00-20.30Четвер 17.00-20.30Субота 14.00-19.00Радченко Віктор Миколайович/інструктор з плавання/
 Плавання Середа 16.00-19.30Субота 10.00-13.00Шевчик Тетяна Анатолівна/інструктор з плавання/
 Плавання Понеділок 16.00-19.00Вівторок 16.00-19.00Четвер 16.00-19.00П’ятниця 16.00-19.00Субота 10.00-13.00Шнурок Євген Володимирович/інструктор з плавання/

                                     Заступник директора з виховної роботи                                 Негуляй С. В.

Графік гуртків та проектних програм, створених за рахунок годин гурткової роботи на І семестр 2017-2018 н. р.

Назва гуртка Кількість   годин на тиждень/  графік роботиП.І.Б. керівника (його основна посада)
 Проект «Культурна спадщина» /5-11 класи/3 год.Середа 14.25-16.00П’ятниця 14.25-16.00Жилінська Ольга Василівна, вчитель української мовиКаб. № 335
 «Літературна майстерність» /5-11 класи/3 год.Понеділок 14-25-16.00П’ятниця 14.25-15.10Бондаренко Ірина Іванівна, вчитель української мовиКаб. № 307
 «Європейський клуб»/5-11 класи/3 годП’ятниця 14.25-16.00Вівторок 14.25-15-10Бабчинецька Жанна Василівна, вчитель англійської мови
 Оригамі «Веселі майстри»/1-4 класи/2 год.Середа 15.00-16.00П’ятниця 16.00-17.00Колодій Валентина Михайлівна                                    /вихователь ГПД/ Каб 109
 Київський вальс/5-11 класи/3 год.Понеділок 15.15-16.45Четвер 15.15-16.45Гайдайчук  Віктор Анатолійович                (керівник гуртка)/Актова зала/
 Вокально-хорова студія «Веселі нотки»/1-4 класи/4 год.Вівторок 13.30-15.10Середа 13.30-15.10Тодорова Ліляна Дмитрівна                 (вчитель музики) /Актова зала/
 Гурток з обслуговуючої праці «Український оберіг»/5-11 класи/2 год.Середа 13.30-15.10Швець Тетяна Вікторівна (вчитель обслуговуючої праці) /майстерні/
 Гурток з образотворчого мистецтва/5-11 класи/2 год.Середа  15.15-16.00П’ятниця  15.15-16.00Калініна Наталія  В’ячеславівна(вчитель образотворчого мистецтва)Каб № 127
 Шахи/2-6 класи/3 год.Вівторок  14.30-15.30Четвер 14.30-16.30Барановський Сергій ПавловичКаб. 207
 Баскетбол /хлопці/2 год.Субота   14.00-16.00   Макаревич Василь Юхимович (вчитель фізичного виховання)/спортивна зала/

Графік  спортивних секцій, створених за рахунок годин гурткової роботи на І семестр 2017-2018 н. р.

Назва спортивної секції Кількість   годин на тиждень/  графік роботиП.І.Б. керівника (його основна посада)
  Спортивний танець9 год.п’ятниця -17:00 – 19:00  Астаф’єва Ірина Валеріївна   /керівник гуртка/ зал хореографії, каб. 122
вівторок – 16:00 – 19:30четвер – 16:00 – 19:30Астаф’єва Ірина Валеріївна   /керівник гуртка/зал хореографії/басейн/
 Ігрові види спорту9 год.Вівторок – 16.15-17.45Четвер – 15.30-17.00Субота   – 10.00-13.45   Макаревич Василь Юхимович (вчитель фізичного виховання)/спортивна зала/
   Ритміка та хореографічне мистецтво  9 год.згідно розкладу/зал хореографії/Реут Альбіна Олександрівна
   Ритміка та хореографічне мистецтво  9 год.згідно розкладу/зал хореографії/Реут Альбіна Олександрівна
 Військово-патріотичний гурток9 год.Згідно окремого розкладуГорулько Володимир Іванович  (вчитель предмету «Захист вітчизни»)/спортивна зала/, кабінет «Захист вітчизни»/

Графік гімназійних творчих об’єднань  на І семестр 2017-2018 н. р.

Назва шкільного об’єднанняГрафік роботиП.І.Б. педагогічного керівника (його основна посада)
 Проект «Дитяча дипломатія»Середа 15.15-16.00Липа Ванда Адольфівна(вчитель англійської мови) каб. № 334
 Проектні програми 1-4 класиЗгідно окремого графікуКерівники проектів
 Наукове товариство «Країна знань»Середа 15.15-16.00Сайног Надія Олександрівна                  (вчитель історії) каб. № 131
 Проект «Здоровий спосіб життя»Четвер 15.15-16.00П’ятниця  15.15-16.00Саляк Людмила Юріївна/вчитель біології/ каб. 121
 Клуб «Вихідного дня»Згідно окремого графікуКласні керівники
 Учнівське самоврядуванняП’ятниця  15.15-16.00Тарасенко Віта Іванівна(педагог-організатор) каб № 215

 Графік

 спортивних секцій,  створених ДЮСШ комунальної власності, відповідно до укладених угод між ЗНЗ та ДЮСШ

№ з/пНазва спортивної секціїКількість годин на тиждень/Графік роботиП.І.П. тренера
 ШахиДЮШС/1 класи/  Вівторок 15.00-17.1517.30-19.45П’ятниця 15.00-17.1517.30-19.45Редькін Андрій Олександрович

Переглядів: 435 | Додав: admin323 | Рейтинг: 0.0/0

Kiev
6°
хмарно
humidity: 70%
wind: 8m/s NW
H 3 • L 2
1°
Mon
1°
Tue
4°
Wed
2°
Thu
Weather from OpenWeatherMap