Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 11:56

Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Яка повинна бути учбова неділя
Всього відповідей: 1515
Галерея

Позакласна робота

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Графік  гуртків та проектних програм, створених за рахунок годин гурткової роботи  на І семестр 2018-2019 н. р.
09:00
Графік  гуртків та проектних програм, створених за рахунок годин гурткової роботи  на І семестр 2018-2019 н. р.

Графік

 гуртків та проектних програм, створених за рахунок годин гурткової роботи  на І семестр 2018-2019 н. р.

 

Назва гуртка

 Кількість   годин на тиждень/  графік роботи

 

  

П.І.Б. керівника (його основна посада)

  1.  

Проект «Сучасний світ очами першокласника»

1 год.

П’ятниця 13.30-14.15

Задворна Людмила Віталіївна

/каб. № 108/

  1.  

Проект «Сучасний світ очами першокласника»

1 год.

П’ятниця 13.30-14.15

Божко Тетяна Петрівна

/каб. № 203/

  1.  

Проект «Сучасний світ очами першокласника»

1 год.

Четвер 12.30-13.15

Заржицька Наталія Василівна

/каб. № 201/

  1.  

Проект «Сучасний світ очами першокласника»

1 год.

Четвер 12.30-13.15

Снітко Оксана Павлівна

/каб. № 212/

  1.  

Проект «Культурна спадщина» /5-11 класи/

2 год.

П’ятниця 15.15-17.00

Жилінська Ольга Василівна, вчитель української мови

/каб. № 335/

  1.  

«Літературна майстерність» /5-11 класи/

2 год.

П’ятниця 14.30-16.00

Бондаренко Ірина Іванівна, вчитель української мови

/Каб. № 307/

  1.  

«Європейський клуб»

/5-11 класи/

2 год

Понеділок 14.30-16.00

Бабчинецька Жанна Василівна, вчитель англійської мови

  1.  

Оригамі «Веселі майстри»

/1-4 класи/

2 год.

 п’ятниця 15.15-16.50

Колодій Валентина Михайлівна                                    /вихователь ГПД/ Каб 109

  1.  

Київський вальс

/5-11 класи/

3 год.

вівторок 15.15-16.00

четвер  15.15-16.00

п’ятниця 15.15-16.00

Гайдайчук  Віктор Анатолійович                (керівник гуртка)

/Актова зала/

  1.  

Вокально-хорова студія «Веселі нотки»

/1-4 класи/

5 год.

Середа 12.30-15.30

Четвер 12.30-15.30

Тодорова Ліляна Дмитрівна                 (вчитель музики) /Актова зала/

  1.  

Гурток з обслуговуючої праці «Український оберіг»

/5-11 класи/

2 год.

Вівторок 13.30-15-10

Швець Тетяна Вікторівна (вчитель обслуговуючої праці) /майстерні/

  1.  

Гурток з образотворчого мистецтва

/5-11 класи/

3 год.

Вівторок 15.30-16.15

П’ятниця 15.30-17.00

Калініна Наталія  В’ячеславівна

(вчитель образотворчого мистецтва)

/Каб № 127/

           

 

 

                                    Заступник директора з виховної роботи                                                        Негуляй С. В.

Переглядів: 60 | Додав: admin323 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Галерея
Архів записів
Друзі сайту
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Турофил – лучшие туры дешевле у нас - аукцион туров, туры онлайн, отзывы, рейтинги, горящие туры, отдых, отпуск, путевка, туризм, турфирма, турагентство
Copyright by Fila Design Studio © 2018