Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 25.06.2018, 08:16

Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Яка повинна бути учбова неділя
Всього відповідей: 1445
Галерея

Позакласна робота

Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Графіки гуртків та проектних програм
15:15
Графіки гуртків та проектних програм

Графік гуртків та проектних програм, створених за рахунок годин гурткової роботи на І семестр 2017-2018 н. р.

Назва гуртка

 Кількість   годин на тиждень/  графік роботи

 

  

П.І.Б. керівника (його основна посада)

  1.  

Проект «Культурна спадщина» /5-11 класи/

3 год.

Середа 14.25-16.00

П’ятниця 14.25-16.00

Жилінська Ольга Василівна, вчитель української мови

Каб. № 335

  1.  

«Літературна майстерність» /5-11 класи/

3 год.

Понеділок 14-25-16.00

П’ятниця 14.25-15.10

Бондаренко Ірина Іванівна, вчитель української мови

Каб. № 307

  1.  

«Європейський клуб»

/5-11 класи/

3 год

П’ятниця 14.25-16.00

Вівторок 14.25-15-10

Бабчинецька Жанна Василівна, вчитель англійської мови

  1.  

Оригамі «Веселі майстри»

/1-4 класи/

2 год.

Середа 15.00-16.00

П’ятниця 16.00-17.00

Колодій Валентина Михайлівна                                    /вихователь ГПД/ Каб 109

  1.  

Київський вальс

/5-11 класи/

3 год.

Понеділок 15.15-16.45

Четвер 15.15-16.45

Гайдайчук  Віктор Анатолійович                (керівник гуртка)

/Актова зала/

  1.  

Вокально-хорова студія «Веселі нотки»

/1-4 класи/

4 год.

Вівторок 13.30-15.10

Середа 13.30-15.10

Тодорова Ліляна Дмитрівна                 (вчитель музики) /Актова зала/

  1.  

Гурток з обслуговуючої праці «Український оберіг»

/5-11 класи/

2 год.

Середа 13.30-15.10

Швець Тетяна Вікторівна (вчитель обслуговуючої праці) /майстерні/

  1.  

Гурток з образотворчого мистецтва

/5-11 класи/

2 год.

Середа  15.15-16.00

П’ятниця  15.15-16.00

Калініна Наталія  В’ячеславівна

(вчитель образотворчого мистецтва)

Каб № 127

  1.  

Шахи

/2-6 класи/

3 год.

Вівторок  14.30-15.30

Четвер 14.30-16.30

Барановський Сергій Павлович

Каб. 207

  1.  

Баскетбол /хлопці/

2 год.

Субота   14.00-16.00   

Макаревич Василь Юхимович (вчитель фізичного виховання)

/спортивна зала/

 

Графік  спортивних секцій, створених за рахунок годин гурткової роботи на І семестр 2017-2018 н. р.

 

Назва спортивної секції

 Кількість   годин на тиждень/  графік роботи

 

  

П.І.Б. керівника (його основна посада)

  1.  

 Спортивний танець

9 год.

п’ятниця -17:00 - 19:00

 

 

Астаф'єва Ірина Валеріївна   

/керівник гуртка/

 зал хореографії, каб. 122

вівторок - 16:00 - 19:30

четвер - 16:00 - 19:30

Астаф'єва Ірина Валеріївна   

/керівник гуртка/

зал хореографії

/басейн/

  1.  

Ігрові види спорту

9 год.

Вівторок – 16.15-17.45

Четвер – 15.30-17.00

Субота   - 10.00-13.45   

Макаревич Василь Юхимович (вчитель фізичного виховання)

/спортивна зала/

  1.  

  Ритміка та хореографічне мистецтво 

 9 год.

згідно розкладу

/зал хореографії/

Реут Альбіна Олександрівна

  1.  

  Ритміка та хореографічне мистецтво 

 9 год.

згідно розкладу

/зал хореографії/

Реут Альбіна Олександрівна

  1.  

Військово-патріотичний гурток

9 год.

Згідно окремого розкладу

Горулько Володимир Іванович  (вчитель предмету «Захист вітчизни»)

/спортивна зала/, кабінет «Захист вітчизни»/

Графік гімназійних творчих об’єднань  на І семестр 2017-2018 н. р.

Назва шкільного об’єднання

Графік роботи

 

  

П.І.Б. педагогічного керівника (його основна посада)

  1.  

Проект «Дитяча дипломатія»

Середа 15.15-16.00

Липа Ванда Адольфівна

(вчитель англійської мови) каб. № 334

  1.  

Проектні програми 1-4 класи

Згідно окремого графіку

Керівники проектів

  1.  

Наукове товариство «Країна знань»

Середа 15.15-16.00

Сайног Надія Олександрівна                  (вчитель історії) каб. № 131

  1.  

Проект «Здоровий спосіб життя»

Четвер 15.15-16.00

П’ятниця  15.15-16.00

Саляк Людмила Юріївна

/вчитель біології/ каб. 121

  1.  

Клуб «Вихідного дня»

Згідно окремого графіку

Класні керівники

  1.  

Учнівське самоврядування

П’ятниця  15.15-16.00

Тарасенко Віта Іванівна

(педагог-організатор) каб № 215

 

 Графік

 спортивних секцій,  створених ДЮСШ комунальної власності, відповідно до укладених угод між ЗНЗ та ДЮСШ

№ з/п

Назва спортивної секції

Кількість годин на тиждень/

Графік роботи

П.І.П. тренера

 

Шахи

ДЮШС

/1 класи/

 

 

Вівторок 15.00-17.15

17.30-19.45

П’ятниця 15.00-17.15

17.30-19.45

Редькін Андрій Олександрович

 

Переглядів: 265 | Додав: admin323 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Галерея
Архів записів
Друзі сайту
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Турофил – лучшие туры дешевле у нас - аукцион туров, туры онлайн, отзывы, рейтинги, горящие туры, отдых, отпуск, путевка, туризм, турфирма, турагентство
Copyright by Fila Design Studio © 2018