Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 20:57

Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Яка повинна бути учбова неділя
Всього відповідей: 1318
Галерея

Наші досягнення

Рейтинг вчителів, які підготували учнів- переможців олімпіад, МАН, конкурсів районного та міського етапів

2016-2017 н.р.

ПІБ

Олімпіади

МАН

Р

М

Р

М

1

Сайног Надія Олександрівна, вчитель історії та правознавства

7

2

2

 

2

Мальцева Валентина Борисівна, психолог

2

2

2

1

3

Баланюк Тетяна Василівна, вчитель хімії

5

1

3

 

4

Тиндирика Олена Олександрівна, вчитель історії

1

 

4

1

5

Гайдамака Валентина Миколаївна, вчитель історії та правознавства

5

1

   

6

Жукова Алла Георгіївна, вчитель психології

2

2

   

7

Бондаренко Ірина Іванівна, вчитель української мови та літератури

3

1

1

 

8

Шевченко Зоя Іванівна, вчитель російської мови

5

1

   

9

Кожукало Наталія Вікторівна, вчитель зарубіжної літератури

2

2

1

 

10

Клюквіна Наталія Володимирівна, вчитель географії

6

 

1

 

11

Вороновська Лідія Андріївна, вчитель української мови та літератури

3

1

   

12

Лисак Олена Олександрівна, вчитель фізики

4

     

13

Мартинюк Людмила Василівна, вчитель біології

5

     

14

Липа Ванда Адольфівна, вчитель англійської мови

4

     

15

Куциба Ольга Мефодіївна, вматематики

3

     

16

Серединська Світлана Василівна, вчитель української мови та літератур

3

1

   

17

Ходорич Оксана Іванівна, вчитель зарубіжної літератури

1

1

1

 

18

Яремчук Тетяна Григорівна, вчитель географії

2

1

   

19

Власюк Тетяна Вікторівна, вчитель української мови та літератури

1

1

   

20

Кравченко Тетяна Борисівна, вчитель української мови та літератури

1

1

   

21

Гоц Анна Іванівна, вчитель економіки

1

 

1

 

22

Галичина Людмила Анатоліївна, вчитель англійської мови

2

     

23

Переверзева Анна Віталіївна, вчитель інформатики

2

     

24

Будзинська Айна Панахівна, вчитель початкових класів

1

1

   

25

Чорна Ельвіра Олександрівна, вчитель математики

2

     

26

Божко Тетяна Петрівна, вчитель початкових класів

1

     

27

Саляк Людмила Юріївна, вчитель біології

1

     

28

Азовська М. М., вчитель математики

1

     

29

Бабченко Ірина Вячеславівна, вчитель англійської мови

1

     

30

Колдомасова Галина Миколаївна, вчитель англійської мови

1

     

31

Калініна Н. В., вчитель образотворчого мистецтва

1

     

32

Бойко Тетяна Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури

1

     

Рейтингучнів – призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН

17 балів:

· Верховецька Вікторія(11-Б) – 2 місце ІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, 2 місце з правонавства 3 місце з економіки, 3 місце з біології, 3 місце з хімії;

3 місце ІІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, 1 місце у І етапі та 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з хімії

12 балів:

· Голуб Карина (11-Б) – 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правонавства, 2 місце з психології, 2 місце з астрономії, 3 місце з історії, 3 місце з географії, 1 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з психології.

10 балів:

· Степаненко Тетяна (11-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури, 3 місце з біології, 3 місце з російської мови, 1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з літературної творчості, та 1місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури.

9 балів:

· Кир`яченко Євгенія (10-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 3 місце з англійської мови ;

2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з літературної творчості та І місце з психології, 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт з психології.

7 балів:

· Тимощук Катерина (9-В) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови, 3 місце з української мови, 3 місце із зарубіжної літератури;

· 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та, 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з із зарубіжної літератури;

6 балів:

· Колодій Валерія (7-В) –1 місце у ІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

· Братищенко Анастасія (8-А) – 2 місце ІІ етапі та 1 місце ІІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

5 балів:

· Мельник Андрій(11-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, 2 місце з правознавства, 3 місце з географії;

Крапівін Кіріл (10Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з історії України та 2 місце у ІІ етапі

4 бали:

· Нікітаєв Нікіта (8-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, 3 місце з біології, 3 місце із зарубіжної літератури ;

· Назаренко Юлія (10-Б) –3 місце у ІІ етапі конкурсу ім. П. Яцика,

3 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з історичного краєзнавства 2 місце з валеології.

· Дубенський Вадим (11-Б) – 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з психології та 3 місце у ІІІ етапі .

3 бали:

· Єгорова Вероніка(9-А) – 3місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з правознавства.

· Рижакова Вероніка (10-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, 3 місце з історії, 3місце з правонавства;

· Мельник Поліна (7-В) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, 3 місце з зарубіжної літератури,;

· Бойко Ксенія (6-Г) – 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

· Завальнюк Ксенія ( 9-В) – 3місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови, 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з зарубіжної творчості.

· Очередько Євгеній (10-Б) –1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з археології

· Коваленко Вікторія (10-А) –2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з психології та 3 місце з географії

· Васніцька Софія (9-Б) – 2 місце у ІІ етапі та 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства;

· Кравченко Віктор(9-В) – 2 місце у ІІ етапі та 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

· Козловець Єлизавета (5-Г) –2 місце у ІІ етапі та 3 місце у ІІІ етапі конкурсу ім. П. Яцика;

· Зелінська Марія (3-В) –3 місце у ІІ етапі та 2 місце у ІІІ етапі конкурсу ім. П. Яцика.

2 бали:

· Кагарлицький Валентин (11-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії;

· Аверков Антон(10-А) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади 3 місце з фізики, з хімії;

· Гайдамака Дмитро (9-Б) –2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства;

· Бузурна Катерина (9-Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 3 місце з англійської мови;

· Кузнєцова Євгенія (8- Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови;

· Ейгельсон Максим(8-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки;

· Кравчук Ольга (9-А) – 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з правознавства;

· Жеребко Аліса (10-Б) – 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з релігієзнавства;

· Бугаєнко Анастасія (10-Б) – 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з економіки.

1 бал:

· Дмитрієва Ірина (11-А) –3 місце у ІІ етапі конкурсу ім. П. Яцика;

· Лисиця Анастасія (11-Б) – 3місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва;

· Дружиніна Анна (11-Б) – 3місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови;

· Голіченко Дмитро(11-Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

· Левицький Олексій (10-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ;

· Капусенко Таїсія(10-Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

· Григорєва Юлія(9-В) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій;

· Чепурда Вікторія(9-В) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

· Місюренко Олексій (9-Г) – 3місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;

· Репічев Анатолій (8-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

· Жак Костянтин (8-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

· Фазанюк Марина(8-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

· Голота Артем(8-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

· Сідорова Дарія (8-В) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;

· Попович Єлизавета (8-В) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;

· Негрієнко Анастасія ( 7-Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

· Гриб Валерій(7-В) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;

· Руссу Ірина (7-В) – 3місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;

· Вернік Данило (6-Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

· Шунько Максим (6-Г) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

· Панченко Ярослав (3-Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з природознавства;

· Райтер Дар’я (9-Г) – 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з хімії.

· Атаманчук Анастасія (11-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

· Боклан Олександра (8-А) – 1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з психології

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Соняшник»

Зарубіжна література

 

ПІБ учня

Клас

Місце

Учитель

1.

Бойко Ксенія

6-Г

Диплом 1 ступеня Всеукраїнський рівень

Ходорич О.І.

2.

Гайдамака Дмитро

9-Б

Диплом 2 ступеня Всеукраїнський рівень

Ходорич О.І.

3.

Кушнарьова Діана

6-Г

Диплом 2 ступеня Всеукраїнський рівень

Ходорич О.І.

4.

Голуб Карина

11-Б

Диплом 3 ступеня Всеукраїнський рівень

Кожукало Н.В.

5.

Кириченко Марія

11-Б

Диплом 3 ступеня Всеукраїнський рівень

Кожукало Н.В.

6.

Ломага Володимир

6-Б

Диплом 3 ступеня Всеукраїнський рівень

Бойко Т.М.

7.

Степаненко Тетяна

11-Б

Диплом 3 ступеня Всеукраїнський рівень

Кожукало Н.В.

8.

Ткаченко Валерія

9-Б

Диплом 3 ступеня Всеукраїнський рівень

Ходорич О.І.

9.

Васніцька Софія

9-Б

Диплом 1 ступеня Регіональний рівень

Ходорич О.І.

10.

Верховецька Вікторія

11-Б

Диплом 1 ступеня Регіональний рівень

Кожукало Н.В.

11.

Дружініна Анна

11-Б

Диплом 1 ступеня Регіональний рівень

Кожукало Н.В.

12.

Пустолякова Діана

9-Б

Диплом 2 ступеня Регіональний рівень

Ходорич О.І.

13.

Попченко Марія

6-А

Диплом 3 ступеня Регіональний рівень

Бойко Т.М.

14.

Руденко Іванна

6-Г

Диплом 3 ступеня Регіональний рівень

Ходорич О.І.

15.

Степаненко Тетяна

11-Б

Диплом 3 ступеня Регіональний рівень

Кожукало Н.В.

16.

Цибенко Альона

6-Г

Диплом 3 ступеня Регіональний рівень

Ходорич О.І.

17

Баздирев Костянтин

11Б

Диплом 2 ступеня Регіональний рівень

Кожукало Н.В.

18

Дубенський Вадим

11Б

Диплом 2 ступеня Регіональний рівень

Кожукало Н.В.

19

Куценко Єгор

11Б

Диплом 2 ступеня Регіональний рівень

Кожукало Н.В.

20

Шуляк Віталій

11Б

Диплом 2 ступеня Регіональний рівень

Кожукало Н.В.

21

Голіченко Дмитро

11Б

Диплом 2 ступеня Регіональний рівень

Кожукало Н.В.

 

Переможці Міжнародного конкурсу з інформатики « Бебрас»

Відміний результат

1 Бєляєв Віталій 5-В клас Вчитель Переверзева А. В.

2 Кудлай Олександра 5-А клас Вчитель Переверзева А. В.

3 Подовжня Варвара 5-А клас Вчитель Переверзева

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Кенгуру» з математики

Всеукраїнський етап

Відміний результат

1. Шунько Максим (6-Г) Вчитель Куциба О. М.

2. Вернік Данило (6-Б) Вчитель Куциба О. М.

3. Гриб Максим (3-Б) Вчитель Божко Т. П.

Всеукраїнська гра «Puzzle», регіональний рівень,

ІІІ місце:

1. Шепета Дмитро (3-В) Вчитель Денисенко Н. М.

2. Охріменко Маргарита (4-Б) Вчитель Шугаєва Ю. М.

3. Темний Тимур (4-Б) Вчитель Переверзева І. О.

 

Всеукраїнська гра «Соняшник»

Дипломи Всеукраїнського рівня

ПІБ

Клас

Ступінь

1

Кравченко Віктор

9-В

ІІІ

2

Щеглова Олена

9-В

ІІІ

3

Чепурда Вікторія

9-В

ІІІ

4

Голуб Карина

11-Б

ІІ

5

Верховецька Вікторія

11-Б

ІІ

6

Степаненко Тетяна

11-Б

ІІ

7

Кириченко Марія

11-Б

І

Дипломи регіонального рівня

ПІБ

Клас

Ступінь

1

Коваленко Поліна

5-А

ІІІ

2

Шишмінцев Андрій

6-Г

ІІІ

3

Набакова Анастасія

6-Г

ІІІ

4

Бойко Ксенія

6-Г

ІІІ

5

Маліцький Олександр

6-Г

ІІІ

6

Жакун Маргарита

6-Г

ІІІ

7

Луковський Максим

6-Г

ІІІ

8

Ревенко Ірина

6-Б

ІІІ

9

Цибенко Альона

6-Г

ІІІ

10

Навроцький Вадим

8-В

ІІІ

11

Завальнюк Ксенія

9-В

ІІІ

12

Сеслова Анастасія

9-В

ІІІ

13

Руссу Ірина

7-В

ІІ

14

Негрієнко Анастасія

7-Б

ІІ

15

Ганжa Анна

8-В

ІІ

16

Щербіна Дар’я

10-А

ІІ

17

Павлович Марія

10-А

ІІ

18

Лисиця Анастасія

11-Б

ІІ

19

Васніцька Софія

9-Б

І

20

Єгорова Вероніка

9-А

І

21

Рижакова Вероніка

10-А

І

22

Семенченко Марина

10-А

І

КОНКУРСИ:

1. Верховецька Вікторія (11-Б) :

· 1 місце у категорії « Хімія»

Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2017року (Наказ НЕНЦ №1509.02.2017)

· ІY призове місце у категорії « Хімія»

(«Синтез нових лікарських засобів на основі каркасних сполук» у Всеукраїнському науково- технічному конкурсі «INTL EKO УКРАЇНА 2017»

( Наказ Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України №10 від 03лютого 2017року»

· Претендент Президентської стипендії та Міського Голови

· Подяка учасника Фестивалю стартапів «Klass ідея»

· Диплом учасника виставки винаходів до Міжнародного дня інтелектуальної власності

· Кубок Всеукраїнського конкурсу « Винахід року -2016»

2. Степаненко Тетяна (11-Б) – учасник учнівського творчого конкурсу

· «Відпочиваю книжкою» ( Журнал «Зарубіжна література в школах України»

3. Левітан Анна (9-Б) – диплом ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнської олімпіади з філософії. 4.Навроцька Юлія (9-Б) - переможець районного конкурсу робіт , присвячених життю і діяльності М. Грушевського

5. Шадура Каріна І місце у номінації «Декоративно-прик44ладне мистецтво» Дарницького районного фестивалю талановитої молоді « Молодість – 2016», Диплом учасника міжнародного фестивалю дизайнерів, Подяка учасника Фестивалю стартапів «Klass ідея», Учасник Третього Конгресу юних посланців миру «Усім світом за мир!», отримала сертифікат Юного посла миру.

6. Белодєд Іван (6Г) - 2 місце Всеукраїнського творчого конкурсу « Відпочиваю книгою» (Журнал «Зарубіжна література в школах України»)

 

КОМАНДИ

Команда « Дощовий горіх» (Бондаренко Андрій (9-В) , Свічка Анастасія (9-В) , Чепурда Вікторія (9-В), Кравчук Ольга (9-А), Щербіна Дарія (10-А), Семенченко Марина (10-А), Штаєр Альона (10-А), Сорокіна Марина (7-А), Петченко Дар’я (8-Г), Кукайло Марія (7-А) - ІІ місце у УІ міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця».

ІІ місце у районному фестивалі-конкурсі шкільних команд «Молодь обирає здоров’я» (Філімонова Ніна (9-А), Парфір’єва Ліза (9-Г), Павлович Марічка (10-А), Штаєр Альона (10-А), Щербіна Дар’я (10-А), Семенченко Марина (10-А), Ігор Марченко (9-Г), Місюренко Олексій (9-Г), Кравчук Ольга (9-А), Кузик Настя (9-Б).

участь команди (Крапівін Кіріл (10-Б), Очередько Євгеній (10-А), Кулініч Володимир (8-В), Райтер Дар’я (9-Г), Салова Дарина (9-Г), Страхов Тимур (10-А) , Філімонова Ніна (9-А), Шевченко Богдан (10-Б), у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): 2 місце у конкурсі «Відун», 2 місце у місце у «Тереновій грі», 3 місце у перетягуванні линви, 3 місце у грі – квесті «Козацькі манівці».

 

Нагороди Зразкового художнього колективу «Школа танцю «ІРІС»

за 2016-2017навчальний рік

1. Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Gold Star» в м. Києві, 22.10.2016, III місце.

2. XIII Міжнародний дитячий фестиваль "Світ талантів" в м. Києві, 03.12.2016 , III місце

3. Фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талантів в Україні» в м. Києві, 03.12.2016, III місце

4. Всеукраїнський танцювальний чемпіонат «The Challenge», в м. Києві, 11.02.2017, III місце

5. XXVII Фестиваль танцю «Фест-2017», в м. Івано-Франківськ, 17-19.02.2017, лауреати фестивалю

6. V Ювілейний Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі», в м.Києві, 31.03.2017, кубок за I місце та два кубки за II місце

7. XVI Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Біла лелека»,

м. Дніпро, 31.03-02.04.2017, III місце

8. Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна брама», м. Київ, 22.04.2017, II місце

9. Міжнародний фестиваль-конкурс «World of Talents» в м. Львів, 30.04.2017, кубок за I місце та два кубки за II місце

10. XX Всеукраїнський фестиваль сучасного естрадного танцю «Ритми часу 2017», в м. Львів, 06-08.05.2017 , лауреати фестивалю.

Сертифікати учасників:

· Кондратенко В., Боклан О. (8-А), Мельник П., Стус В. (7-В) сертифікати участників Х Всеукраїнській екологічній конференції «Людина і природа: перспективи співіснування».

· Бузурна Катерина (9Б)- Сертифікат на 3000 гр. від адміністрації канадського освітнього проекту GanSchool як переможцю олімпіади з англійської мови.

· Сертифікат Університету «КРОК» та української асоціації зовнішньої політики , що засвідчує проходження курсу «Школа майбутнього дипломата»:

- Пряникова Анастасія (10А)

- Ломакіна Анастасія (10А)

- Литвин Анна (10А)

- Арабова Аліна (10А)

- Шевчук Валерія (10А)

- Шаталова Анастасія (11А)

- Тарасов Микита (11А)

· Сертифікат делегата VIII регіональної конференції старшокласників «Майбутнє, якого прагнемо ми! 2017- рік миру і порозуміння» Модель ООН. Київ -2017:

- Щербіна Дарія

- Беляєв Валентин

- Дроздов Даніїл

- Глушко Костянтин

- Коваленко Вікторія

 

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Галерея
Архів записів
Друзі сайту
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Турофил – лучшие туры дешевле у нас - аукцион туров, туры онлайн, отзывы, рейтинги, горящие туры, отдых, отпуск, путевка, туризм, турфирма, турагентство
Copyright by Fila Design Studio © 2017