Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 20:58

Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Яка повинна бути учбова неділя
Всього відповідей: 1318
Галерея

Робота з обдарованими дітьми

Спортивні досягнення районного, міського, Всеукраїнських рівнів 2010-2011 н.р.
Астахов Антон (7а):
Парні змагання з тенісу А.В.І.Р. TENNIS CLUB – I місце; Осіння першість м.Києва, парний розряд – I місце; Відкрита першість з тенісу «Ейс Юніор-3» у м. Києві – ІІ місце; Майстер – кубок з тенісу - м. Київ – ІІ місце;
Кондрат'єв Дмитро (7а):
Конкурс спортивних танців «Зимовий вальс», м. Київ – І місце; Кубок – Юніори-1, Європейська програма, м. Київ – ІІІ місце; Кубок чемпіона, м. Київ - ІІ місце; Кримський танцювальний трофей, Юніори-1 (Латина) – ІІІ місце; Блек – пул, Англія – ІV місце; Змаганнях зі спортивного танцю /Відкриття танцювального сезону 2010-2011/ - ІV місце.
Жданова Анна (7а) :
Тенісний турнір «Першість Броварів» - І місце; Міжнародний турнір «Wilson Cup» - полу фінал; Вік – корт, Донецьк - І місце; Турнір в Івано-Франковськцу у віці до 14 років – ІІ місце в одиночній грі і І місце в парі; Український тенісний турнір до 12 років у м. Іллічевськ – ІІІ місце в одиночній грі і ІІ місце в парі.
Коростелкін Михайло (6б):
ІІІ місце у Міжнародний турнір по футболу в м. Запорожжі;
Коваленко Богдан (8г):
Чемпіон з міжнародних змагань по футболу, який проходив у Мадриді – ІІІ місце; І місце у міжнародному турнірі з кікбоксінгу на кубок Б.Хмельницького; І місце у чемпіонаті м.Києва з боксу серед школярів 1996-1997 р.н. у ваговій категорії 48 кг; І місце у Відкритому Чемпіонаті Дніпровського району м. Києва з боксу; Як кращий захісник команди, що посіла ІІІ місце серед дворових команд Дарницького району на Кубок «Василя Ковцуна»; ІІ місце у матчевій зустрічі збірних команд з боксу; І місце у Чемпіонаті м. Києва з кікбоксінгу.
Смірнов Станіслав (8в):
І місце – «Осіння першість Києва» з великого тенісу І місце – «Весіння першість Києва» І місце у Відкритій першості Голосіївського району ІІІ місце у Міжнародному турнірі в Києві
Некрутенко Владислав (9в)
абсолютний чемпіон кубку України з гірно-лижного спорту: посів 1 місце у І етапі змагань, і 1 місце у ІІ етапі; Інтернаціональні змагання в Туреччині – ІІІ місце; І місце у міжнародних змаганнях «FIS ALPINE ULUDAG CHILDREN CUP» з гірськолижного спорту, І місце в кубку України /1 етап/ з гірськолижного спорту
Некрутенко Роман (1в):
ІІ місце у змаганнях «Казкова Олімпіада» /Весняні старти/; ІІ місце у змаганнях «Казкова Олімпіада» /Зимові старти/
Синников Костянтин (10в):
перше місце в змаганнях по боксу серед юнаків 1994- 1995 р.н. в ваговій категорії 60 кг. На міжнародних спортивних іграх дітей міст-героїв Росії, Білорусії, України з боксу, 2010р; І місце у матчевій зустрічі з боксу між командами м. Житомира та м. Києва;
Кривенко Сергій (10в):
ІІ місце у Відкритому чемпіонаті Київщини з академічного веслування присвяченого 65 – річчю Перемого у Великій Вітчизняній війні у класі човнів 4+; ІІ місце у Відкритому чемпіонаті Київщини з академічного веслування присвяченого 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні у класі човнів 8+;
Тютченко Андрій (11а) :
І місце по Києву у змаганнях з баскетболу; ІІІ місце - у чемпіонаті з баскетболу по Україні;
Поліщук Злата (11а):
І місце у міжнародному турнірі по художній гімнастиці «Буковинське сузір’я»; ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі по художній гімнастиці, кубок Одеської області; ІІ місце у міських літніх спортивних іграх молоді з художньої гімнастики.
Бурдейний Василь (11а): 
чемпіон України з карате.
Науменко Денис та Ганжа Анна (2в):
І місце у Всеукраїнських відкритих класифікаційних змаганнях зі спортивного бального танцю «Прем’єра », Золотий фінал у Всеукраїнських відкритих класифікаційних змаганнях зі спортивного бального танцю «Осінній марафон»; І місце в категорії Діти Школа програма загальний залік в турнірі зі спортивного танцю «Кубок регіонів» ІІІ місце на змаганнях зі спортивного танцю Кубка м. Бровари.
Учнів 5-7х класів – І місце у спортивній естафеті (8 етапів по 200метрів) «Золоті ворота» /Керівник Конопельнюк Ю.В./
 
Кількість призерів олімпіад та МАНу міського рівня в 2010-2011н.р.
Призери міських олімпіад – чотири учня:
1. Сергєєв Валерій Олександрович, 9 клас, з географії – І місце.
2. Тиндирика Юрій Олександрович, 9 клас, з історії – 3 місце.
3. Наговіцин Антон Олександрович, 8 клас, з історії – 2 місце.
4. Січкар Тимофій Юрійович, 10 клас, з англійської мови – 3 місце.
 
Призери Міського конкурсу наукових робіт МАН – чотири учня:
1. Леонтьєв Максим, 9 клас, з правознавства – 2 місце;
2. Тиндирика Юрій Олександрович, 9 клас, з історичного краєзнавства – 2 місце;
3. Рогалевський Владислав, 10 клас, з української літератури – 2 місце;
4. Кот Альона, 9 клас, з української літератури – 3 місце.
 
1. Сергєєв Валерій Олександрович (9В клас) – учасник республіканського етапу Всеукраїнської олімпіади з географії ( вчитель – Клюквіна Наталія Володимирівна)
 
Переможці міських, Всеукраїнських конкурсів ( крім МАН і олімпіад):
 
- Команда гімназії нагороджена дипломом за активну участь у Всеукраїнській дискантній комп'ютерній грі «Стратегія управління підприємством» - MESE;
- Чугаєвський Максим (10клас) - диплом за активну участь в міській економічній грі «Прибуткове підприємство», Ярмоленко Людмила - ІІ місце;
- Шатківська Елеонора, Бригінець Сергій, Рудько Дмитро (10 клас) – переможці міського конкурсу «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!»
- Сауляк Анастасія (8 клас), Чорноус Катерина (8 клас), Кича Надія (9 клас), Розумейко Катерина (9 клас), Гончаренко Ольга (10 клас) – переможці V щорічньої Всеукраїнської екологічної конференції;
- Гольдич Ярослав (8 клас) – переможець всеукраїнського конкурсу «Мій голос я віддаю на захист природи» у номінації «Екологічні казки»;
- команда гімназії нагороджена Дипломом за активну участь у конкурсі «Збережи та нагодуй птахів», в рамках районної акції «Мій голос на захист природи»
- Команда лідерів учнівського самоврядування у міському заході «Обережно – особистість»
- Наговіцин Антон (8клас)- переможець V міського конкурсу «Київ – моє місто»;
- Бойко Єгор, Фрич Микола (10а клас) – учасники проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Права дитини в Україні» (Школа правового досвіду).
- Учні 10-11 класів – учасники першого молодіжного профорієнтаційного фестивалю « ПРОФ FEST”.
- Кузьміна Аріна (2г клас) – нагороджена відзнакою «Кращі з кращих» у конкурсі «Я люблю свою Планету» (Всесвітній фонд природи в Україні).
- Команда КВК «Антивірус», під керівництвом Тарасенко В.І. І місце у районного конкурсі КВК «Школа жартів», ІІ місце у районному конкурсі КВК ЮІР, ІІІ місце у районного конкурсі КВК «Юних пожежників», ІІІ місце у міському конкурсі КВК «Школа жартів»;
-Команда учнів 9а класу, під керівництвом Проців Н.Б., - високий рівень підготовки та дипломатичну майстерність у ІУ регіональній конференції старшокласників «Молодь – запорука стійкого розвитку людства» . Модель ООН. Київ – 2011;
- Команда «Чемпіон» , під керівництвом Коваль А.М., ІІІ місце у районному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я»;
- Учні гімназії, під керівництвом Бабченко І.В., ІІІ місце у районному конкурсі- фестивалі закордонних держав «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Світ в кольорах: карнавалія -2011».
- Яковенко Вікторія (10а клас), ІІ місце у конкурсі відеокліпів «В ім’я завтрашнього дня» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ – позитивними людьми (керівник Тарасенко В.І.)
- Лойко Єлизавета ( 6г) – І місце у районній виставці з науково-технічної та декоративно-прикладної творчості, присвяченої 50-річчю від першого польоту людини в космос Ю.О.Гагаріна. (Керівник Швець Т.В.)
- Команда гімназії – перемога у конкурсі «Знавці правил дорожнього руху» районний огляд роботи юних інспекторів руху «ЮІР за безпеку дорожнього руху» (керівник Тарасенко В.І.).

 

ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВ

схема
 
 
 
ГІМНАЗІЙНЕ ЖИТТЯ
 
30 березня 2010р. учнями других класів було проведено свято "Парад казок”.
Так учні 2-А класу (вчитель Сітайло Л.О.) підготували казку "Країна Школярія”,
учні 2-Б класу (вчитель Роговець С.А.) казку "Коза-Дереза”,
учні 2-В класу (вчитель Яковчук С.М.) казку "Гуси-лебеді”,
учні 2-Г класу (вчитель Павлюк Л.П.) казку "Ріпка”,
учні 2-Д класу (вчитель Задворна Л.В.) казку «Ходить Гарбуз по городу»
01 квітня 2010року учні 3-в класу (вчитель Щирська Л.С.) підготували , напередодні Великодня , свято «Христос Воскрес»

 Приємно було спостерігати, як школярі перевтілюються у ролі, стають маленькими акторами.
Розкриваються їхні душі, розкриваються особистості.
І в результаті-оплески вдячних глядачів: батьків, вчителів, однокласників.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Журнал для дозвілля дітей і батьків "Капітошка"
 
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Галерея
Архів записів
Друзі сайту
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Турофил – лучшие туры дешевле у нас - аукцион туров, туры онлайн, отзывы, рейтинги, горящие туры, отдых, отпуск, путевка, туризм, турфирма, турагентство
Copyright by Fila Design Studio © 2017