Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 25.06.2018, 08:17

Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Яка повинна бути учбова неділя
Всього відповідей: 1445
Галерея
Головна » Архів матеріалів
Етнографічний просвітницький фестиваль «Традиції і Сучасність»
          2 березня 2012р. делегація гімназії міжнародних відносин №323 взяла участь у етнографічно-просвітницькому фестивалі «Традиції і Сучасність», що відбувся за сприянням ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», Молодіжного освітнього центру.
          Під час Фестивалю гості та учасники мали змогу подивитись виступи ансамблів «Калинонька» та гурту «Берегинька» м. Києва.
          Частина Фестивалю відбувалась у формі секційних засідань, де учні презентували свої творчі роботи. Команда гімназії розповіла глядачам історію традиційного українського рушника та продемонструвала різновиди вишивки.
          А найбільш цікавою і захоплюючою стала заключна частина Фестивалю, під час якої учасники продемонстрували свою майстерність при створенні витинанки та писанки, малюванні на склі. Під керівництвом члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Ірини Білай учні нашої гімназії із задоволенням й натхненням зробили весняний оберіг – солом’яну пташку.
          Дружня і творча команда гімназії була відзначена Подякою від організаторів Фестивалю.
Просмотров: 684 | Дата: 22.05.2012

12 травня 2012р. відбувся Випускний вечір для учнів 11-х класів. Випускники отримали перепустку у доросле життя – атестат! Заступник голови Дарницької РДА - Дзюба В.М. поздоровив випускників та зачитав привітання від голови КМДА - О.Попова та голови ДРДА – С.Вітковського. З привітаннями до випускників звернулася директор гімназії – Жукова Алла Георгіївна, гості, вчителі, батьки.
 
Дорогі наші випускники 11-А, 11-Б, 11-В класів!
Шкільні роки вже позаду! Проте ніколи не забувайте рідну гімназію! Ми віримо в Вас, бо віримо в майбутнє! Нехай доля не розкидає вас у буремному вирі життя!
Школа! Свята домівка! З маленької зірочки сім'ї виростає сім'я нашого міста, нашої країни! У кожного свої шляхи-дороги! Але якщо твоя доля торкнулася крилом 323-гімназії, ти будеш повертатися до неї знову і знову!
Шастя Вам, успіхів і удачі!
Просмотров: 909 | Дата: 22.05.2012

           03 травня 2012р. в усіх школах України відбулось свято Останнього дзвоника для учнів 11-х класів!
           І в гімназії міжнародних відносин № 323 м.Києва на Святі шанували випускників 2012 р. На святі були присутні гості – Дзюба Василь Маркович – заступник голови Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації, Стрілько Валентина Василівна – президент Міжнародного освітнього фонду ім. Я. Мудрого, Кудакова Людмила Володимирівна – методист Дарницького науково-методичного центру та батьки випускників!
           З привітанням до випускників звернувся Дзюба В.М., який також передав вітання від голови КМДА Олександра Попова та голови ДРДА Сергія Вітковського.
           В теплій, затишній атмосфері випускники щиро дякували адміністрації, вчителям та батькам за терпіння, за тепло їх сердець та за те, чому вони навчили їх протягом 11 років!
           На святі також нагороджували інтелектуальну еліту гімназії – переможців районних, міських та всеукраїнських олімпіад, конкурсу наукових робіт „МАН”, міжнародних конкурсів та змагань!
 Вітаємо Вас, гімназисти!!!
Просмотров: 843 | Дата: 03.05.2012

          12 квітня 2012р. в гімназії № 323 згідно розпорядження голови КМДА Попова О.П. від 03.04.2012р. № 528 «Про проведення загальноміської весняної толоки з озеленення та благоустрою», проводився день благоустрою, під час якого працівники гімназії, вчителі, учні та батьки проводили роботу по облагородженню території: завезений грунт, розбиті нові клумби, побілені дерева та кущі, висаджені квіти та пофарбовані бордюри!
Дякуємо всім за результативну роботу!
Просмотров: 847 | Дата: 13.04.2012

Путівка до фіналу!
 
          3 квітня 2012 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Дарницького району наша команда КВК здобула перемогу в зональному етапі Київського відкритого фестивалю команд веселих та кмітливих юних пожежників ім. Л.П. Телятнікова.
 
          Взагалі тема називалась «Як тебе не спалити, Києве мій?» , тому жарти були про пожежників та які з ними могли б траплятися смішні ситуації. «Антивірус» підготував три етапи. А саме: «Візитка», «Авторська пісня» та «Домашнє завдання».
 
          У «візитці» ми себе добре зарекомендували, здавалося, що зал «лусне зі сміху». (наприклад телефонний дзвінок до служби 101, як потерпілий переплутав номери).
 
          «Авторська пісня» - ця пісня настільки була душевною, що варто було замислитися над тяжкою працею пожежних. Виконавці пісні (Головатюк Ю., Купріянов П., Чугаєвський М.) відтворили таку атмосферу, що аж «мурахи по тілу пробігли» і звісно, ми отримали найвищий бал!
 
          «Домашнє завдання» - ось це було КЛАСНО!!! Команда виконала такі смішні сценки, що жюрі плакало від жартів, та що там жюрі – весь зал! Бурхливі овації глядачів і ми зрозуміли, що перше місце буде у нас!
 
           Але сталося дещо інше, дві команди набрали однакову кількість балів – це наш «Антивірус» та команда «101». Їх покликали на сцену, напруга зростала і жюрі влаштували їм розминку. Було два запитання, але ми не розгубилися та уміло відповідали! І ось зовсім неочікувано та дуже швидко оголосили нашу перемогу!!!
 
           Це був такий сплеск емоцій, це була радість, сльози від щастя, всі команди аплодували «Антивірусу» стоячи.
 
           Так ми довели, що заслуговуємо I місце! Дякуємо всім командам за дружню гру та підтримку!
Просмотров: 787 | Дата: 08.04.2012

 
Ми перемогли!
 
         22 березня 2012 року на базі сш № 302 управлінням освіти Дарницького району проведено районний етап КВК «юних пожежників» на тему: «Як тебе не спалити, Києве мій?»
 
         Кожна з команд-учасниць були стильними, кмітливими, різноманітними та жартівливо коментували свою вдячність пожежникам. Також виступ учасників був прикрашений своїми домашніми номерами, майже у всіх вони були з якоюсь родзинкою.
 
         Ми висловлюємо подяку вчителю історії Тиндириці О. О. за написання чудової пісні, ці слова поринули до кожного в душу та змусили замислитися, що таке пожежа та як тяжко її погасити мужнім пожежним! В конкурсі взяли участь 8 команд та ми боролися до останнього і тому наша команда КВК «Антивірус» одержала почесне – заслужене I місце!!!
 
 
 
 
 
Просмотров: 765 | Дата: 08.04.2012

         20 березня 2012 року в гімназії міжнародних відносин № 323 відбувся районний науково-практичний семінар на тему «Міжнародні проектні програми гімназії під егідою ЮНЕСКО».
         На семінарі були присутні заступник директора Дарницького районного науково-методичного центру Мігунова О.В., декан університета економіки та права «КРОК» Мілько Л.Ф., заступники директорів шкіл Дарницького району, які відповідають за питан­ня міжнародного співробітництва та вивчення іноземних мов та партнери школи ЮНЕСКО.
         Під час семінару обговорювались такі теми як формування європей­ської культури; охорона культурної спадщини народів світу; культур­ні цінності, які перебувають під захистом ЮНЕСКО; присутні були ознайомлені з основними проектами та програмами ЮНЕСКО, над якими працює наша гімназія, зокрема «Здоровий спосіб життя», «Діалог культур та Дитяча дипломатія», «Культурна спадщина», «Екологічне виховання», «Пізнаємо культуру сусідів».
         Директор гімназії Жукова А.Г. розповіла про напрямки цієї діяльності та результати цієї роботи. Керівники проектних програм Коваль А.М., Кленчен Г.В., Жилінська О.В., Ли­па В.А. на прикладі досвіду гімназії, цікаво, з використанням засобів муль­тимедійних технологій, розповіли своїм колегам про роботу, яка ведеться гімназії в рамках міжнародних проектів та програм ЮНЕСКО. Ця робота реально і життєстверджено впливає на європейські орієнтири учнів, які навчаються в стінах гімназії.
         Під час презентації «Пізнаємо культуру сусідів» був встановлений інтернет-діалог по скапу з паном Вєславом Якубецем - директором польської гімназії № 2 м. В'єпш (Польща), який розповів про спільну діяльність з гімназією в рамках проекту та про плани на майбутнє.
         Наприкінці семінару обговорювались такі важливі питання, як збере­ження культурних цінностей України та про місце культури України в світі, присутні відзначили цілістну, системну роботу педагогічного колективу гімназії, спрямовану на створення полілінгвістичного та полікультурного освітнього середовища.
 
 
Просмотров: 694 | Дата: 21.03.2012

 
До 198 річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, в гімназії відбулась виставка «Великий Кобзар»
Просмотров: 539 | Дата: 15.03.2012

Список вулиць та будинків, закріплених за гімназією № 323:
вул. Григоренка, 39, 39а, 39в, 41;
вул. Крушельницької, 1/5, 3, 3а, 5, 7;
вул. Мишуги, 1/4, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
вул. Руденко, 6, 8, 10, 10а, 10б, 10в, 10г.
Просмотров: 659 | Дата: 15.03.2012

Гімназія міжнародних відносин № 323 оголошує конкурсний набір до 5-х, 10-х гімназійних класів.
Відділення:
 
5-ті класи:
· філологічний (іноземна філологія) (добір)
· економіко-математичний (добір)
· суспільно-гуманітарний (добір)
 
10 класи:
· філологічний (іноземна філологія) – поглиблені знання з англійської мови та базові знання французької мови (добір)
· економіко-математичний (добір).
 
Реєстрація проводиться у березні – травні 2012р. згідно графіку.
 
Співбесіда та комплекс тестування проводиться за програмою середньої школи з 28 по 31 травня згідно графіку відбора.
 
Для реєстрації необхідно подати наступні документи:
1) ксерокопія табелю успішності (достатній та високий рівень);
2) заява батьків;
3) копії дипломів та грамот.
 
За додатковою інформацією звертатися по телефону 565-99-90.
 
Просмотров: 720 | Дата: 28.02.2012

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 34 35 »
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Галерея
Архів записів
Друзі сайту
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Турофил – лучшие туры дешевле у нас - аукцион туров, туры онлайн, отзывы, рейтинги, горящие туры, отдых, отпуск, путевка, туризм, турфирма, турагентство
Copyright by Fila Design Studio © 2018