Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 21.09.2018, 10:40

Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Яка повинна бути учбова неділя
Всього відповідей: 1487
Галерея
Головна » Архів матеріалів
Семінар "Нові технології"
          В рамках проекту "Це наш час" було проведено англійською мовою семінар по темі "Нові технології".
          На семінарі у гімназії № 323 були присутні учні та вчителі київських шкіл та гімназій №№ 80, 16, 39, 315, 191.
          Ведуча та організатор семінару вчитель англійської мови Царьова Н.О. довела до учасників наз­ву теми та представила цікаві відеоматеріали. Учні, розподілені на робочі групи, за допомогою паперу, фломастерів та інших засобів підготували своє бачення теми. Підчас семінару були використані інтерактивні технології, мозковий штурм, робота в групах, захист проектів тощо.
          Після семінару команди шкіл-партнерів ПАШ ЮНЕСКО отримали почесні сертифікати від організаторів.
Просмотров: 636 | Дата: 30.05.2012

          18.05.2012р. для учнів 4-х класів відбулося прощання зі школою I ступеню (початковою школою). Учні перегорнули сторінки свого шкільного життя, згадали свої перші кроки, невдачі, перемоги, навчальні здобутки! Сумно, адже відбулось прощання з першою вчителькою, зі звичними навчальними предметами, але водночас – весело – від очікування літніх канікул та відпочинку!
УРА, КАНІКУЛИ!!!
Просмотров: 741 | Дата: 23.05.2012

 
          Вже в тринадцяте Головним управлінням освіти і науки КМДА спільно з Головним управлінням Держтехногенбезпеки в м. Києві і Головним територіальним управлінням МНС України в м. Києві проводиться київський фестиваль веселих та кмітливих юних пожежників, що носить ім’я героя-чорнобильця Леоніда Петровича Телятнікова «Як тебе не спалити, Києве мій».
          У центральному парку культури та відпочинку біля арки «Дружби народів» зібралися команди: «Антивірус» гімназії міжнародних відносин №323 з поглибленим вивченням англійської мови Дарницького району, «Вісім гномів» ліцею інформаційних технологій №79 Печерського району, «Парадокс» СЗШ №224 Дніпровського району, «Юні олігархи» гімназії східних мов Святошинського району №1, які вийшли в фінал фестивалю і команди «Екстрим» СЗШ №129 Дніпровського району, «Пожежники -висотники» гімназії «Потенціал» Оболонського району, які виступали поза конкурсом. Перед початком КВК відбулася демонстрація сучасної пожежно-рятувальної техніки і виступ оркестру «Вогнеборець» ТУ МНС України в м. Києві.
          Команди-фіналісти фестивалю брали участь у двох конкурсах КВК: привітання на тему «Ми – справжня служба порятунку» і музичне домашнє завдання, що відповідає гаслу фестивалю «Як тебе не спалити, Києве мій». Ведучими свята були: Даша Коломієць та Денис Хрістов (телеканал М1). У напруженій боротьбі головний приз, перехідний кубок фестивалю, який введено з 2005 року, отримала вперше команда «Антивірус» гімназії міжнародних відносин № 323 Дарницького району (директор гімназії Алла Георгіївна Жукова - вчитель-методист, Відмінник освіти України, Відмінник столичної освіти ) на чолі з капітаном Сергієм Бригінцем. Керівник команди Тарасенко Віта Іванівна – педагог-організатор, яка вже в 2009 році виводила команду до фіналу фестивалю. Перемозі сприяла тісна співпраця з Дарницьким РВ ГУ Держтехногенбезпеки в м.Києві головним державним інспектором з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки підполковником цивільного захисту Сергієм Миколайовичем Семком та старшим інспектором відділу наглядово-профілактичної діяльності райуправління майором цивільного захисту Вадимом Олеговичем Михайленком, який є куратором над райуправлінням освіти і безпосередньо готує команду до міських змагань.
          Команда «Антивірус», в якій були діти віком від 12 до 17років, вразила глядачів і журі дотепністю, артистизмом, динамічною грою та непередбаченістю виступів. Наприклад, у всіх глядачів фестивалю викликала сміх сценка «Пожежа в квартирі», де хлопчик викликає пожежників по телефону і чує відповідь: «Якщо у Вас горить кошеня, натисніть кнопку 1, якщо у Вас підгоріли пельмешки, натисніть кнопку 2, якщо хочете зв’язатись з оператором натисніть 3. Вибачте, лінії перевантажені. Ви можете послухати нову мелодію. Якщо ви хочете завантажити її на свій телефон …». Команді допомагала група підтримки, яка складалась з учнів, батьків, вчителів та працівників освіти Дарницького району на чолі з головним спеціалістом Дарницького районного управління освіти з охорони праці Іриною Пилипівною Саакянц. У рамках фестивалю було проведено конкурс авторської пісні про пожежно-рятувальну службу, героїчні будні, роботу вогнеборців-рятувальників «Хай буде безпечно у кожній оселі» (музика та слова написані виключно учасниками команди або керівниками команди та не звучали раніше).
          Перехідний кубок, туристичне спорядження, справжній вогнегасник, м’яку іграшку «Каштанчик» і торт з логотипом фестивалю команда отримала з рук Олега Телятнікова, голови журі, сина засновника фестивалю і т.в. обов’язки начальника Головного управління Держтехногенбезпеки в м. Києві Руслана Івановича Буханця. Яскравий фестиваль закінчився святковим феєрверком та чудовим настроєм глядачів.
Просмотров: 1076 | Дата: 23.05.2012

ЗВІТ ПРО УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ,
2012р.
 
          З 26 по 30 травня 2012р. делегація вчителів гімназії міжнародних відносин № 323 м. Києва, очолювана директором Жуковою А.Г., брала участь у міжнародній конференції «Інтерактивні форми навчання: праксеологічний аспект», яка проходила на базі гімна­зії м. В'єпша (Польща). Вибір теми зумовлений тим, що в інформаційному суспільстві одним із основних знарядь праці стає комп'ютер як своєрідне ядро інформаційно-комунікаційних технологій. Сучасній молоді вкрай важливо навчитися правильно відбирати, адаптувати та технологічно грамотно опрацьовувати інформацію відповідно до власних потреб і поставлених завдань. За таких умов питання формування інформаційно-комунікативних технологій у навчально-пізнавальній і продуктивній діяльності стають особливо актуальними.
          Відкривав конференцію Веслав Якубець, директор польської гімназії м. В'єпш. У вступній лекції він повідомив про праксеологію як галузь досліджень, що вивчає людську діяльність, зокрема в аспекті її ефективності. Праксеологія інтенсивно розвивалася у Польщі завдяки зусиллям Тадеуша Котарбінського. В. Якубець не лише розкрив основні положення наукових досліджень свого відомого співвітчизника, але й продемонстрував можливості їх застосування у сучасному освітньому процесі.
          Досвідом роботи у використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (Інтернет, мультимедійні програмні засоби), поділилася Жукова А.Г., наголосивши, що навчання інформаційним технологіям не повинно стати самоціллю, а має ефективно задовольняти різноманітні потреби життєдіяльності людини в сучасному інформатизованому суспільстві. Зазначене вимагає конструювання такого навчального процесу, кінцевим результатом якого мають бути ІКТ – компетенції щодо побудови та реалізації сучасних технологій ефективного розв'язання різноманітних завдань за допомогою комп'ютера.
          Логічним продовженням виступу Жукової А.Г. стали практичні поради заступника директора гімназії № 323 м.Києва Дроздова О.А. через пряме включення по скайпу.
          У конференції також брали участь делегації м.Ялти, м.Жидачева.
          Науково-практична робота на конференції поєднувалася із культурно-пізнавальною. Делегація гімназії підготувала фольклорне дійство «Українські вечорниці».
          Вивчення історико-культурної спадщини почалося зі Львова, відвідали Архикафедральний собор Святого Юра – бароково-рококовий монументальний архітектурний ансамбль із виразними національними рисами; парк «Високий Замок», розташований на Замковій (Княжій) горі та цілюще джерело Пресвятої Богородиці.
          У Празі пройшлися Карловим мостом – символом чеської столиці, найстарішим і найкрасивішим пішохідним мостом Європи та загадали бажання біля постаті Святого Яна Непомуцького. Потім піднялися до Празького Града і побували у Соборі Святого Віта, Президентському палаці. У Берліні вражені ми були музейним комплексом «Пергамон», який включає в себе три музеї: Античну колекцію, Музей Середнього Сходу та Музей ісламського мистецтва. Побували біля Рейстагу, Бранденбурзьких воріт і вшанували радянських солдат, які загинули під час Другої світової війни.
         Вихідний день провели в аквапарку «Тропічні острови» - найбільшому в Європі розважальному центрі.
         Цікавою була оглядова екскурсія по Кракову – давній столиці Польщі, пам'ятці її блискучого минулого, а нині сучасному великому місту. Піднялися на Вавельський пагорб, на якому розташовано чимало архітектурних пам'яток, відвідали Королівський замок, Кафедральний собор святих Станіслава і Вацлава.
         Робота на конференції була насиченою, плідною, цікавою, конструктивною, вона сприятиме подальшій спільній діяльності українських та польських педагогів.
Просмотров: 985 | Дата: 22.05.2012

Повну інформацію про переможців олімпіад маєте можливість переглянути

тут

Просмотров: 685 | Дата: 22.05.2012

Етнографічний просвітницький фестиваль «Традиції і Сучасність»
          2 березня 2012р. делегація гімназії міжнародних відносин №323 взяла участь у етнографічно-просвітницькому фестивалі «Традиції і Сучасність», що відбувся за сприянням ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», Молодіжного освітнього центру.
          Під час Фестивалю гості та учасники мали змогу подивитись виступи ансамблів «Калинонька» та гурту «Берегинька» м. Києва.
          Частина Фестивалю відбувалась у формі секційних засідань, де учні презентували свої творчі роботи. Команда гімназії розповіла глядачам історію традиційного українського рушника та продемонструвала різновиди вишивки.
          А найбільш цікавою і захоплюючою стала заключна частина Фестивалю, під час якої учасники продемонстрували свою майстерність при створенні витинанки та писанки, малюванні на склі. Під керівництвом члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Ірини Білай учні нашої гімназії із задоволенням й натхненням зробили весняний оберіг – солом’яну пташку.
          Дружня і творча команда гімназії була відзначена Подякою від організаторів Фестивалю.
Просмотров: 700 | Дата: 22.05.2012

12 травня 2012р. відбувся Випускний вечір для учнів 11-х класів. Випускники отримали перепустку у доросле життя – атестат! Заступник голови Дарницької РДА - Дзюба В.М. поздоровив випускників та зачитав привітання від голови КМДА - О.Попова та голови ДРДА – С.Вітковського. З привітаннями до випускників звернулася директор гімназії – Жукова Алла Георгіївна, гості, вчителі, батьки.
 
Дорогі наші випускники 11-А, 11-Б, 11-В класів!
Шкільні роки вже позаду! Проте ніколи не забувайте рідну гімназію! Ми віримо в Вас, бо віримо в майбутнє! Нехай доля не розкидає вас у буремному вирі життя!
Школа! Свята домівка! З маленької зірочки сім'ї виростає сім'я нашого міста, нашої країни! У кожного свої шляхи-дороги! Але якщо твоя доля торкнулася крилом 323-гімназії, ти будеш повертатися до неї знову і знову!
Шастя Вам, успіхів і удачі!
Просмотров: 931 | Дата: 22.05.2012

           03 травня 2012р. в усіх школах України відбулось свято Останнього дзвоника для учнів 11-х класів!
           І в гімназії міжнародних відносин № 323 м.Києва на Святі шанували випускників 2012 р. На святі були присутні гості – Дзюба Василь Маркович – заступник голови Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації, Стрілько Валентина Василівна – президент Міжнародного освітнього фонду ім. Я. Мудрого, Кудакова Людмила Володимирівна – методист Дарницького науково-методичного центру та батьки випускників!
           З привітанням до випускників звернувся Дзюба В.М., який також передав вітання від голови КМДА Олександра Попова та голови ДРДА Сергія Вітковського.
           В теплій, затишній атмосфері випускники щиро дякували адміністрації, вчителям та батькам за терпіння, за тепло їх сердець та за те, чому вони навчили їх протягом 11 років!
           На святі також нагороджували інтелектуальну еліту гімназії – переможців районних, міських та всеукраїнських олімпіад, конкурсу наукових робіт „МАН”, міжнародних конкурсів та змагань!
 Вітаємо Вас, гімназисти!!!
Просмотров: 864 | Дата: 03.05.2012

          12 квітня 2012р. в гімназії № 323 згідно розпорядження голови КМДА Попова О.П. від 03.04.2012р. № 528 «Про проведення загальноміської весняної толоки з озеленення та благоустрою», проводився день благоустрою, під час якого працівники гімназії, вчителі, учні та батьки проводили роботу по облагородженню території: завезений грунт, розбиті нові клумби, побілені дерева та кущі, висаджені квіти та пофарбовані бордюри!
Дякуємо всім за результативну роботу!
Просмотров: 874 | Дата: 13.04.2012

Путівка до фіналу!
 
          3 квітня 2012 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Дарницького району наша команда КВК здобула перемогу в зональному етапі Київського відкритого фестивалю команд веселих та кмітливих юних пожежників ім. Л.П. Телятнікова.
 
          Взагалі тема називалась «Як тебе не спалити, Києве мій?» , тому жарти були про пожежників та які з ними могли б траплятися смішні ситуації. «Антивірус» підготував три етапи. А саме: «Візитка», «Авторська пісня» та «Домашнє завдання».
 
          У «візитці» ми себе добре зарекомендували, здавалося, що зал «лусне зі сміху». (наприклад телефонний дзвінок до служби 101, як потерпілий переплутав номери).
 
          «Авторська пісня» - ця пісня настільки була душевною, що варто було замислитися над тяжкою працею пожежних. Виконавці пісні (Головатюк Ю., Купріянов П., Чугаєвський М.) відтворили таку атмосферу, що аж «мурахи по тілу пробігли» і звісно, ми отримали найвищий бал!
 
          «Домашнє завдання» - ось це було КЛАСНО!!! Команда виконала такі смішні сценки, що жюрі плакало від жартів, та що там жюрі – весь зал! Бурхливі овації глядачів і ми зрозуміли, що перше місце буде у нас!
 
           Але сталося дещо інше, дві команди набрали однакову кількість балів – це наш «Антивірус» та команда «101». Їх покликали на сцену, напруга зростала і жюрі влаштували їм розминку. Було два запитання, але ми не розгубилися та уміло відповідали! І ось зовсім неочікувано та дуже швидко оголосили нашу перемогу!!!
 
           Це був такий сплеск емоцій, це була радість, сльози від щастя, всі команди аплодували «Антивірусу» стоячи.
 
           Так ми довели, що заслуговуємо I місце! Дякуємо всім командам за дружню гру та підтримку!
Просмотров: 821 | Дата: 08.04.2012

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 34 35 »
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Галерея
Архів записів
Друзі сайту
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Турофил – лучшие туры дешевле у нас - аукцион туров, туры онлайн, отзывы, рейтинги, горящие туры, отдых, отпуск, путевка, туризм, турфирма, турагентство
Copyright by Fila Design Studio © 2018