Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 24.05.2018, 08:22

Меню сайту
Пошук
Наше опитування
Яка повинна бути учбова неділя
Всього відповідей: 1436
Галерея
Головна » 2016 » Травень » 19 » Призери ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад
12:44
Призери ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

ВІТАЄМО ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ, 

ЯКІ Є ГОРДІСТЮ І НАДІЄЮ ГІМНАЗІЇ

 

 

Учні - призери  ІІ та  ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  та І  та ІІ  етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН

 

Гермаківська Ірина (11-А): –  2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови; 2 місце у ІІ етапі  та 2 місце у ІІІ етапі  з російської мови, 2 місце  у ІІ етапі та 1 місце у ІІІ етапі конкурсу  ім. П. Яцика.

+ Сертифікат учасника конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму  «Економіка України: шляхи виходу  кризи»

Тимощук Катерина (8-В) –  1 місце у ІІ етапі та 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури, 2 місце у ІІ етапі з хімії, 2 місце з російської мови, 3 місце в з української мови;

+ Сертифікат  учасника учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою»

Явтушенко Олександр (11-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 2 місце у ІІ етапі та 3 місце у ІІІ етапі з правознавства 1 місце у І етапі та 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з історії України;   

+ 1 місце в Всеукраїнському етапі інтернет – олімпіади з біології

Сертифікат учасника конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму  «Економіка України: шляхи виходу  кризи»

Паращина Ангеліна (11-А) – 1 місце  у ІІ етапі  та 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади психології, 2 місце у І етапі та 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка;

+ Сертифікат  учасника учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою», ІІІ місце у районному Конкурсі-фестивалі «Дарниця талантами славиться – 2015»

Репічева Тетяна (10-Б) - 2 місце  у Всеукраїнському мовному  конкурсі  ім. П. Яцика, 1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з психології, 2 місце з літературної творчості;

+учасниця у номінації «Літературне читання» VIII  Відкритого конкурсу  читців  « Із янголом на плечі…» на базі Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.  Лауреат учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою», проведений журналом « Зарубіжна література в школах України» 2 місце

Сизранова Світлана (9-А) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, 3 місце з інформаційних технологій, 1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з технології програмування, 3 місце  з  зарубіжної літератури;

Ву Лєна (11-Б) –2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, 2 місце у ІІ етапі  та 3 місце у ІІІ етапі з географії, 3 місце з англійської мови, 3 місце з економіки;

Голуб Карина (10-Б) –  3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 3 місце у ІІ етапі та 3 місце у  ІІІ етапі з географії, 1 місце у І етапі та 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з історії України.

+ Сертифікат учасника конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму  «Економіка України: шляхи виходу  кризи»

Назаренко Юлія (9-В) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, 3 місце з української мови, 1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з валеології, 2  місце в Всеукраїнському етапі інтернет – олімпіади з біології.

Верховецька Вікторія  (10-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, 3 місце у конкурсі Т. Шевченка, 3 місце з хімії, 3 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з фізики;

+ сертифікат учасника конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму  «Економіка України: шляхи виходу  кризи», ІІІ місце у номінації «Літературне читання» VIII  Відкритого конкурсу  читців  « Із янголом на плечі…» на базі Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Колодій Валерія (6-В) –1 місце у ІІ етапі та 3 місце у ІІІ етаппі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, 3 місце  у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу української мови ім. П. Яцика;

Мельник Андрій (10-Б) ) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, 3 місце з англійської мови 3 місце з географії;

+ Переможець  в олімпіаді  англійської мови Славістичного університету - 2 місце.

Кордубайло Ілля (11-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології; 1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з медицини

Дружиніна Анна (10-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови, 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з психології;

+ІІІ місце у районному Конкурсі-фестивалі «Дарниця талантами славиться – 2015»

Байдюк Анастасія (11-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури, 3 місце у ІІ етапі  та 3 місце у ІІІ етапі з географії;

+ надрукована робота « Церква Спаса на Берестові: відродження»  / Матеріали VII  юнацької наукової конференції     

Кирьяченко Євгенія (9-А)– 1 місце у І етапі  та 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з біохімії;

Братищенко Анастасія (7-А) – 3 місце у І етапі та 1 місце у ІІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім.  Т. Шевченка;

Кушніренко Олена (7-Г) – 2 місце у ІІ етапі та 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки.

Касаткіна Юлія (3-А) –1 місце  у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади природонавства;

Голіченко Дмитро (10-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, 3 місце з географії;

Бузурна Катерина (8-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, 3 місце з історії;

Бєлоусова Анастасія (11-А) – 2 місце   у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з психології, 3 місце з англійської мови;

Юрченко Дарина – 1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з етнології;

Єгорова Вероніка (8–А) –2 місце у ІІ етапі та 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології;

Кравчук Ольга (8-А) – 2 місце з у ІІ етапі та 3 місце у  ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади комп’ютерної графіки;

Васніцька Софія (8-Б) - 1 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з психології.

Крапівін Кіріл (9 –В) – 2 місце у ІІ етапі та 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнського мовно –літературного конкурсу ім. Т. Шевченка;

Кузнєцова Євгенія (7-Б) - 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови;

Негрієнко Анастасія ( 6-Б) –2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Гриб Валерій (6-В) –2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Капусенко Таїсія (9-В) –2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

Токарєва Катерина (11-А) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови;

Мандренко Анна (11-Б) – 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій;

Завальнок Ксенія (8-В) – 3 місце у конкурсі Т. Шевченка;

Бєляєв Валентин (9-А) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології;

Рижакова Вероніка (9-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії;

Цибенко Альона (5-Г) - 3 місце  у конкурсі  ім. П. Яцика;

+ Сертифікат  учасника учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою»:

Бойко Ксенія (5-Г) – 3 місце у конкурсі ім. Т. Шевченка;

Сертифікат  учасника учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою»:   

Рибак Володимир (9-В) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Невроцький Вадим (7-В) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;

Хомутецька Олександра (7-В) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;

Аверков Антон (9-А) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;

Ткаченко Максим ( 4-В) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Рибак Наталія (11-Б) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Сушко Катерина (8-Б) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Кравченко Віктор (8-В) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

Жеребко Аліса (9-В) –3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

Бортнійчук Валерія (10-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства;

Григорєва Юлія (8-В) –  3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;

Костира Марія (8-В) –  3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;

Чепурда Вікторія (8-В) –  3 місце з у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади хімії;

Колесник Максим (11-Б) – 3 місце з у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади англійської мови;

Руссу Ірина (6-В) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва;

Прус Вікторія (11-А) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва;

+ Сертифікат  учасника учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою»

Ейгельсон Максим (7-Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки;

Чередніченко Валерія (7-Б) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки;

Павлович Марія (9-А)–  3 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з англійської мови.

 ІІ місце у районному конкурсі юних виконавців патріотичної пісні «Наша думка, наша пісня не вмре, не загине»

Дубенський В. – 10-Б - Сертифікат учасника конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму  «Економіка України: шляхи виходу  кризи»

Куценко Єгор (10Б) -2 місце в олімпіаді  англійської мови Славістичного університету,  І місце у віковій категорії 14-16роківсеред хлопців у 1-му  Фестивалі спорту Дарницького району

 Сертифікат  учасника учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою»

 Рудовська Ліка (10-Б) - Сертифікат  учасника учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою»

Бєлодєд Іван (5-Г) - Сертифікат  учасника учнівського творчого конкурсу «Лист літературному герою»

Райтер Дар’я - учениця 8г класу, ІІІ місце у районному Конкурсі-фестивалі  “Дарниця талантами славиться - 2015”

Голота Артем, учень 7-А класу -  І місце у віковій категорії 10-13 років серед хлопців у 1-му Фестивалі спорту Дарницького району

Пінчук Діана, учениця 7-В класу - І місце у віковій категорії 14-16 років  серед дівчат у 1-му Фестивалі спорту Дарницького району

Учениця 8-г  класу Шадура Каріна з   дизайнерською колекцією «Україна – 12 місяців», яка посіла І місце на фестивалі «Молодість 2015».

 

Учасники І Всеукраїнського етапу математичного конкурсу «Кенгуру», які отримали дипломи:

Відмінний – 13 учнів:

Попченко Марія (5-А), Вернік Данило (5-Б), Кравченко Олексій (5-Г), та учні 6-В класу; Гриб Валерій, Пашенко Олександр, Стус Владислав, Судакова Наталія, Єфімова Софія, Рижков Дмитро, Чудіновський Богдан, Борисенко Олег, Руссу Ірина.

Добрий – 24 учня:

5-А: Зюзіна Анна, Сахно Данило, Ярош Олеся, 5-Б: Косовський Владислав, Лісун Максим, Матюхін Антон, 5-Г: Бойко Ксенія, Кулешова Катерина, Луковський Максим, Маніна Ліза, Федорук Данило, Шунько Максим, 6-А: Бредельов Гліб, Ковалевська Софія, Скуба Вікторія, 6-В: Денисов Микита, Корнієнко Олексій, Чижик Андрій, Галинська Христина, Мельник Поліна, Кафто Олексій, Кисильов олександр, Коубенко Єліавета, Поліщук Дарина

 

Результати Всеукраїнської гри «Соняшник» :

Всеукраїнський рівень:

1

Єгорова Вероніка

8-А

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

2.

Кравченко Віктор

8-В

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

3

Чепурда Вікторія

8-В

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

4.

Голуб Карина

10-Б

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

 

Регіональний рівень:

Прізвище, ім’я

Клас

Нагорода

1.

Кузик Анастасія

8-Б

Диплом І ступеня регіонального рівня

2.

Верховецька Вікторія

10-Б

Диплом І ступеня регіонального рівня

3.

Паращина Ангеліна

11-А

Диплом І ступеня регіонального рівня

 

 

 

 

4.

Кулешова Катерина

5-Г

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

5.

Жакун Маргарита

5-Г

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

6.

Пустолякова Діана

8-б

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

 

 

 

 

7.

Шунько Максим

5-Г

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

8.

Руденко Іванна

5-Г

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

9.

Кравчук Ольга

8-А

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

10.

Мельник Ілля

8-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

11.

Костира Марія

8-В

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

12.

Кириченко Марія

10-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

13.

Репічева Тетяна

10-Б

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

 

Учні, роботи яких  надруковані в Збірнику творів школярів « Я люблю Україну»:

Прус Вікторія – 11-А, Паращина Ангеліна -11-А, Верховецька Вікторія  10-Б, Голуб Карина – 10-Б, Репічева Тетяна (Квітка Вересай ) – 10-Б,

Середа Вікторія – 9-Г, Єгорова Вероніка -8-А, Гайдамака Дмитро  – 8-Б,

Васніцька Софія – 8-Б, Григор’єва Юлія -8-В, Дорошенко А. – 8-В,

Свічка Анастасія – 8-В, Завальнюк Ксенія – 8-В, Брощак Інна – 8-В,

Костира Марія -8-В, Кравчук Ольга -8-В, Кравченко Віктор – 8-В,

Тимощук Катерина - 8-В, Сушко Катерина – 8-В, Руссу Ірина – 6-В

Сьомкіна Юлія – 5-В, Руденко Іванна -5-Г, Частяков С ергій- 5-Г,

Жакун Маргарита – 5-Г, Ярошенко Марина - 5-Г, Глушко Ксенія – 4-А,

Тупицький Олексій – 4-А, Фещук Катерина – 4-А, Малащенко Вікторія – 4-А, Зотова Анна – 4-Б, Красильщикова Марія – 4-Б, Гладка Вероніка – 4-В, Маркін Роман – 4-В, Стеценко Каріна – 4-В, Хараузова Анна – 4-В,  Годованець Марія – 4-Г

 

Зразковий хореографічний колектив «Ірис»:

Міжнародний фестиваль аматорського мистецтва "ArtTalentFest- 2015" в м. Києві, 17.10.2015 ,   I , II,  III міста; 

  • Міжнародний фестиваль-конкурс  «Місто Лева - 2016» в м. Львів, два кубки за I місце, два кубки за II місце та два кубки за III місце.
  • Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв «Перлина Поділля 2016» в м. Кам’янець - Подільськ, 14-17.04.016,   за II, III та IV місця.
  • VIII Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Нове покоління 2016», 17.04.2016   м. Чернігів, срібний призер I та III місця
 

Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв "Зоряний Олімп», 23-24.04.2016, м. Полтава, лауреат  III ступеня.

Спортивні досягнення різних рівнів у 2015/2016 навчальному році

 

ПІБ учня

Клас

Районний етап

(назва змагання та місце)

/вказувати лише І місця/

Міський етап

 

 

(назва змагання

та місце)

Всеукраїнський

етап

 

(назва змагання та місце)

Міжнародний

етап

 

(назва змагання та місце)

Чайка Лілія

  1.  
   

 

Чемпіонат з лижного спорту, ІІ місце

Задорожний

Даніїл

7-А

   

 

Карате, ІІІ місце

Некрутенко Роман

   

Кубок України по гірським лижам, ІІ місце

 

Мамотюк

Михайло

 

Фігурне катання,

І місце

 

 

Симора Ростислав

 

  •  

І місце

 

 

Симора Стас

 

  •  

І місце

 

 

Шуляка

Вячеслав

 

Футбол,

ІІ місце

 

 

Шульга Ярослав

 

Тайський бокс,

ІІ місце

 

 

Погорелов

Микита

 

Футбольний турнір,

ІІ місце

 

 

Райтер Дар’я

 

Першість Києва з волейболу,

І місце

 

 

Козуб Андрій

Тайський бокс,

І місце

 

 

 

Голота Артем

  1.  

І місце у віковій категорії 10-13 років серед хлопців у 1-му Фестивалі спорту Дарницького району

 

 

 

Пінчук Діана

  1.  

І місце у віковій категорії 10-13 років серед дівчат у 1-му Фестивалі спорту Дарницького району

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчителі, які підготували учнів- переможців олімпіад, МАН, конкурсів мрайонного та міського етапів 2015-2016 н.р. та нагороджені в номінаціях:

 

Номінація

«Педагогічна майстерність року»

1

вчитель історії  Тиндирика Олена Олександрівна

2

вчитель географії Клюквіна Наталія Володимирівна

3

вчитель інформатики  Переверзева Анна Віталіївна

4

вчитель української мови та літератури  Серединська Світлана Василівна

5

вчитель психології  Мальцева Валентина Борисівна

6

вчитель російської мови Шевченко Зоя Іванівна

7

вчитель біології Мартинюк Людмила Василівна

8

вчитель хімії  Баланюк Тетяна Василівна

9

вчительісторії  та правознавстваСайног Надія Олександрівна

10

вчитель української мови та літератури Бондаренко Ірина Іванівна

11

вчитель української мови та літератури  Вороновська Лідія Андріївна

12

вчитель історії  Гайдамака Валентина Миколаївна

13

вчитель української мови та літератури Власюк Тетяна Іллівна

14

вчитель психології  Жукова Алла Георгіївна

 

Номінація

«Засвітити вогонь»

15

вчитель англійської мови та інформатики Царьова Наталія Олексіївна 

16

вчительісторії  та правознавства Мошуренко Василь Петрович

17

вчитель світової літератури  Ходорич Оксана Іванівна

18

вчитель фізики  Лисак Олена Олександрівна

19

вчитель біології Саляк Людмила Юріївна

20

вчитель початкової школи Болебрух Н. В.

21

вчитель географії Яремчук Тетяна Григорівна

22

вчитель англійської мови Гордієнко Світлана Володимирівна

23

вчитель світової літератури  Кожукало Наталія Вікторівна

24

вчитель математики Конченко Тамара Михайлівна

25

вчитель англійської мови  Липа Ванда Адольфівна

26

вчитель початкових класів Яковчук Світлана Михайлівна   

27

вчитель української мови та літератури  Жилінська Ольга Василівна

28

Вчитель образотворчлого мистецтва Калініна Наталія Валентинівна

29

вчитель математики  Азовська Марія Миколаївна

30

вчитель математики Чорна Ельвіра Олександрівна

31

вчитель англійської мови  Лутава Ольга Іванівна

32

вчитель музики Таран Валентина Леонідівна

33

вчитель музики Тодорова Ліляна Дмитрівна 

 

Номінація

 «Моє покликання – діти»

34

вчитель математики  Куциба Ольга Мефодіївна

35

вчитель фізики  та  інформатики Негуляй Сергій Володимирович

36

вчитель англійської мови  Бабчинецька Жанна Василівна

37

вчитель англійської мови  Кленчен Анна Віталієвна

40

вчитель української мови та літератури Кравченко Тетяна Борисівна

42

вчитель фізичного виховання Шнурок Євген Володимирович

43

вчитель фізичного виховання Радченко Віктор Миколайович

44

Керівник школи танців «ІРІС» Афстаф'єва Ірина Валеріївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 725 | Додав: admin323 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Галерея
Архів записів
Друзі сайту
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Турофил – лучшие туры дешевле у нас - аукцион туров, туры онлайн, отзывы, рейтинги, горящие туры, отдых, отпуск, путевка, туризм, турфирма, турагентство
Copyright by Fila Design Studio © 2018